NETRADIČNÍ VÝZVA | Knižní věštec

By | července 08, 2018 13 comments
Protože není lepší příležitost k tomu, čtenářsky se hecnout, než léto, rozhodla jsem se, že se právě v červenci konečně zapojím do Knižního věštce. Pokud tenhle projekt neznáte, určitě to napravte > @knizni_vestec.
Zadání na červenec je skvělé, projedete svůj Instagram až k úplně nejstarším příspěvkům a první nepřečtená kniha, na kterou narazíte, je ta, kterou máte v červenci zvládnout.
Moje fotka pochází z 22. června 2016 a je na ní knih několik, přičemž jsem četla jen jednu z nich. Nabízela se mi tedy Sophie Kinsella či Stephen King (jaká to působivá kombinace autorů), ale já se nakonec rozhodla pro knihu Argo, u které prostě nechápu, proč ji stále odkládám a její čtení odsouvám. Moc doufám, že to v červenci všechno stihnu, ale zatím jsem čtenářsky docela on fire 😂🔥, tak snad je to na dobré cestě.

A co vy, už projíždíte svoje Instagramy a hledáte nepřečtené knížky? 📚

13 komentářů: Napište svůj názor!

 1. Jé, škoda, že sis nevybrala Kinga, ale budu zvědavá, jestli se ti Argo bude líbit. Úplně si pamatuju, jak jsme to v "našich začátcích" :D rešily, že jsem viděly film a nečetly knihu. Taky se mrknu, co tam na mě schválně vyskočí :D
  Měj se moc krásně, Kristý

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co vyskočilo, Hani? 😊 Jinak Kinga napravím ještě letos, ale čekám na salparvnou náladu 😉

   Vymazat
  2. Hele já tam mám nejstarší Vážku, ale upřímně na ní stále nenastala ta správná nálada :D :)

   Vymazat
 2. To zní zajímavě, bohužel moc knížek na instagramu nemám. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Škoda! 😊 I když u mě je to spíše ostuda, nečetla jsem toho TOLIK 😂

   Vymazat
 3. Knižní věštec je super, ale červenec mi dá zabrat :-D

  OdpovědětVymazat
 4. no, to zni dost zajimave :-D btw, #mycteme uz nefunguje?

  OdpovědětVymazat
 5. Mám dojem, že jsem se do výzvy zapojila a ani o tom nevím. :D I když ne tak úplně, protože to nemá nic společného s Instagramem, ale tak nějak částečně. :D Začala jsem číst Eragona, který mi tu chudák čekal osm let. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ó, tak to je super! Taky tu mám takovéhle ležáky :D Ať se líbí Kristý!

   Vymazat

Srdečně děkuji každému, kdo zde vyjádří svůj názor, zkušenost, či dojmy. Moc ráda si s Vámi o knížkách povídám a právě Vy čtenáři jste mou největší inspirací :)