READATHON | Dewey's 24 Hour Readathon - 21. října 2017

By | října 17, 2017 9 comments

Další příležitost dohnat nepřečtené stránky.

Máme tu polovinu října, což znamená, že se blíží další termín již tradičního readathonu - Dewey's 24 Hour Readathon letos na podzim připadl na sobotu 21. října 2017
Kdo se plánujete zúčastnit? Máte už připravené knížky, do kterých se chcete pustit? Budu ráda, když se o svoje případné plány podělíte v komentářích!
Já sama se na čtecí maraton určitě chystám, ale ne v sobotu. Vynahradím si to hned v pondělí 23. října a doufám, že se mi čtení vydaří alespoň tak, jako se povedlo to v rámci letošního Dne nepřečtených knih. Konkrétní knihy zatím nachystané nemám, doufám, že ještě něco stihnu v týdnu, takže vybírat budu skutečně až na konci víkendu.

9 komentářů: Napište svůj názor!

 1. My jsme anarchistky :D Já si ho hodlám dát v neděli neb celou sobotu jsem ve škole, dost možná teda půjdu v neděli do práce, ale snad to budu moci trochu ošidit :D
  Měj se krásně a těším se, co si vybereš ke čtení a jak se ti bude dařit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jak Ti to vyšlo, Hani? Mně tentokrát readathon vůbec nesedl, a nakonec jsem ten den propracovala...

   Vymazat
 2. To je skvělý nápad, to bych měla podstoupit! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc doporučuji, když člověk vychytá dobrý moment, je readathon senzace :) Mně tentokrát tedy nevyšel, ale odradit se nenechám a brzy dám další pokus :)

   Vymazat
 3. Já tak až za pět let nejdříve. :-D

  OdpovědětVymazat
 4. A já o tomto slyším poprvé :D Tak třeba zase příští rok :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna tento je dvakrát ročně, tak budeš mít šanci dřív, než si myslíš :))

   Vymazat

Srdečně děkuji každému, kdo zde vyjádří svůj názor, zkušenost, či dojmy. Moc ráda si s Vámi o knížkách povídám a právě Vy čtenáři jste mou největší inspirací :)