KNIŽNÍ TIP | Černooká (Anna Musilová)

By | 7 comments
Myslím, že už můžu celkem s přehledem konstatovat, že květen se mi solidně vymkl z ruky. Nestíhala jsem číst, pracovně jsem se vůbec nezastavila, v té trošce volného času, který mi zbyl, vlastně také ne, a do toho se mi na poličce nahromadila kupa recenzních výtisků, které všechny poskakují a volají po tom, abych si je přečetla. Na druhou stranu, rozhodně jsem se nenudila!
S koncem května Vám ale chci přinést nový knižní tip, a tenhle, ten je pro mě doslova srdcový 💖 Na začátku června totiž u YOLI vyjde novinka Černooká, první český young adult thriller. Bude pořádně temný, dozajista úchvatně napsaný a hlavně, bude od jedné z nejúžasnějších a nejmilejších osob, jaké jsem měla tu čest poznat. Anna Musilová je inspirativní, statečná a nesmírně obdivuhodná mladá žena, čistá a upřímná duše, laskavý a naprosto výjimečný člověk. Zbožňuju ji, neskutečně moc jí fandím a už se těším, až mi tu svou nádhernou prvotinu podepíše.
Jestli jste dodnes na má doporučení nedali, věřte mi, že je čas začít. Aniččinu Černookou si nechcete v žádném případě nechat ujít.
Viktorie je osmnáctiletá studentka, která žije zdánlivě normální život. Chodí na střední školu, řeší rozpory s kamarádkou a právě prožívá první lásku. Skutečnost je však jiná, než se na první pohled zdá. Před lety zemřela Viktorii matka a ona se s tím dosud nevyrovnala. Jednoho dne spatří v zrcadle záhadnou dívku – přízrak s černýma očima, který jí začne podsouvat zvrácené myšlenky. Kdo je tahle nevypočitatelná Černooká? A dokáže ji Viktorie porazit?
Zdroj anotace i obrázku obálky: www.knizniklub.cz.
Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka

7 komentářů:

 1. Na tuhle novinku teď všude narážím! Hlavně na instagramu, kde se s ní strhla totální lavina :) Třeba k ní časem najdu cestu ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Většinou českým autorům moc nevěřím a ke čtení jejich knih přistupuju s velkou nedůvěrou, ale přiznávám, že na Černookou se šíleně těším. Snad mě nezklame :)

  OdpovědětVymazat
 3. Moc se mi líbí ta obálka i anotace, tak si ji snad časem přečtu:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 4. Aničce neskutečně fandím, je neuvěřitelné, že tak mladá dokázala vydat knihu, notabene pod tak zvučným nakladatelským domem a všechnu podporu jí moc přeju. Nejsem si úplně jistá, že by se mi kniha líbila, ale rozhodně jí chci zkusit a to právě kvůli podpoře těchhle mladých talentů :)
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
 5. Já tu YA literaturu už dost odsunuju, ale když jí tak hezky proapguješ :-) Tak si třeba ke mně najde cestu... Uvidíme...

  OdpovědětVymazat
 6. Annu jsem poprvé viděla letos na Světě knihy a byla moc sympatická. Bez váhání jsem si její knihu předobjednala a anotaci ani nečetla. Jsem na ni hodně zvědavá, už jen ta obálka je úžasná! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Tahle knížka mě docela zaujala, i když po edičním plánu Yoli nikdy moc nekoukám :)

  OdpovědětVymazat

Srdečně děkuji každému, kdo zde vyjádří svůj názor, zkušenost, či dojmy. Moc ráda si s Vámi o knížkách povídám a právě Vy čtenáři jste mou největší inspirací :)