BOOKSTAGRAM | Duben 2017

| 22:18 6 comments
Ahoj, moji milí :)
Dnes pro Vás mám nachystanou novou rubriku, ve které nebudu moc povídat, ale nechám za sebe mluvit obrázky. Já sama mám články s výběrem fotek z bookstagramu moc ráda, tak doufám, že si tuto pravidelnou měsíční dávku knižní inspirace užijete i Vy, ať už mě na instagramu sledujete či nesledujete a fotky znáte či neznáte :) 
Budu navíc moc ráda, pokud mi prozradíte, kde berete inspiraci na focení Vy, kam chodíte na nové nápady a kde se učíte nové věci... ;)
Mějte se moc pěkně!
K

6 komentářů: Povídejte i Vy!

 1. Tenhle tip článků prostě miluju, Kristý. Já to mám tak jako na houpačce - někdy dostanu nějaký nápad a někdy jsem zase úplně vymletá a dokážu knížky jen vyskládat na hromádku kolem sebe. Nejraději fotím venku, protože tam za mě příroda odvede polovinu práce a inspiruji se samozřejmě také na IG, ale mám takový pocit, že některým veledílům rozhodně nejsem schopná dostát :D
  Měj se krásně

  OdpovědětVymazat
 2. krasa jako vzdycky, ja ti bohuzel neporadim, protoze fotit neumim :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Já fotit také úplně neumím, hlavně fotím telefonem takže sila :D a taky záleží vždy na času a náladě a knize. Jsou knihy, ke kterým se mi ani nic vymýšlet nechce, ale fotit je zapálené nemůžu :D

  OdpovědětVymazat
 4. Moc pěkná rubrika, ta se mi bude líbit. Poslední dobou to focení dost flákám, nějak nemám nápady, fantazii a asi jsem líná a není čas. Takže vůbec neoplývám nápaditými fotkami. Měla bych se polepšit :)

  OdpovědětVymazat
 5. Sleduje, sledujem, máš krásne fotky! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné fotky! Já o focení radši pomlčím (level mobil), budu jen obdivovat :)

  OdpovědětVymazat

Srdečně děkuji každému, kdo zde vyjádří svůj názor, zkušenost, či dojmy. Moc ráda si s Vámi o knížkách povídám a právě Vy čtenáři jste mou největší inspirací :)